Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова районної ради Тарас Келеберда взяв участь у виїзній робочій нараді на місцях впровадження мікропроектів

Переглядів: 538

2 серпня 2016 року за участі голови районної ради, керівництва, консультантів по Кам’янка-Бузькому району та інженера з технічного нагляду Львівського РП УФСІ відбулась виїзна робоча нарада на місцях впровадження мікропроектів.

Оглянули об’єкт у с. Великосілки. В ході огляду визначили необхідність проведення додаткових заходів з боку громади. Для цілісного завершення реалізації мікропроекту потрібно засклити вікна у цокольному приміщенні, відремонтувати аварійні сходи до їдальні, провести ремонт сходів з правої частини від вхідної групи, де розташований телефонний колодязь, облаштувати благоустрій території.

Проведений огляд виконаних робіт у школі села Дідилів. Учасники наради узгодили, які роботи будуть виконуватися за рахунок УФСІ, а які за рахунок громади.

За результатами наради прийняті рішення Консультанту з соціальних питань Філімоновій Г.М. підготувати Додаткові угоди до рамкових угод, де прописати види робіт, які необхідно буде зробити громаді власними силами або за рахунок коштів місцевого чи районного бюджетів. 

Учасниками наради напрацьовані загальні рекомендації, пропозиції та зауваження після проведення огляду об’єктів.

« повернутися до списку новин