Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» запрошує прийняти участь у навчанні з питань організації та здійснення публічних закупівель для замовників торгів. Навчання проводиться щомісячно.

Переглядів: 562

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ»
_____________________________________________________________________________

 

79058, м. Львів, вул. В.Чорновола, 59, оф.314, тел./факс (032) 242 07 26

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів господарювання сфери державних закупівель.

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» запрошує Вас прийняти участь у навчанні з питань організації та здійснення публічних закупівель для замовників торгів. Навчання проводиться щомісячно.  

Найближча дата - 01-02 грудня 2016 р. 

Навчальна програма розроблена на основі рекомендацій Наказу Мінекономрозвитку від 06.10.2014 № 1190 “Про затвердження примірних навчальних програм з питань організації та здійснення державних закупівель”  та з врахуванням змін, зумовлених прийняттям Закону України від 25.12.2015 № 922 “Про публічні закупівлі” та початком функціонування електронної системи закупівель ProZorro.

Програма курсу передбачає детальний розгляд усіх теоретичних та практичних питань щодо здійснення процедур закупівель за новими правилами, зокрема:

-    Аналіз  оновленого законодавства, що регулює сферу публічних закупівель
-    Права та повноваження тендерного комітету або уповноваженої особи 
-    Порядок та основні умови планування закупівель за новим Законом
-    Порядок здійснення закупівель в електронній системі публічних закупівель ProZorro
-    Детально про допорогові електронні закупівлі
-    Порядок організації та проведення переговорної процедури за новим Законом
-    Підготовка тендерної документації: склад, вимоги, умови, порядок затвердження
-    Алгоритм проведення відкритих торгів
-    Договір про закупівлю та порядок внесення до нього змін
-    Порядок оскарження процедур закупівлі, контроль і  відповідальність.

Навчання проводиться досвідченими тренерами - фахівцями з державних закупівель, які мають великий практичний досвід у цій сфері а також представниками електронного майданчику Держзакупівлі.онлайн (представництво у Львові), які допоможуть освоїти навики роботи через електронну систему закупівель ProZorro.  Досвід та знання  тренерів та застосування унікальних методик є запорукою ефективного навчання.

Вартість навчання для одного учасника складає 1450,00 грн. без ПДВ.  

При замовленні та оплаті послуг за 3 тижні до проведення навчання надається 5% знижка. У випадку участі відодного замовника 2-х учасників надається 5% знижка,  3-х і  більше  учасників – надаєься 10% знижка. Усі надані знижки сумуються!

У вартість входять:

-    дводенне навчання;
-    подальші індивідуальні консультації для слухачів;
-    кава-перерви;
-    смачні комплексні обіди;
-    посібник «Закупівлі  ProZorro»;
-    сертифікат  про проходження навчання.

Місце проведення - конференц-зал готелю «Жорж», м.Львів, пл. Міцкевича, 1 (центр міста), початок о  9:30.

Для того, щоб взяти участь у навчанні необхідно  заповнити та відправити Заявку http://tender.lviv.ua/education.html#sign: на e-mail: tender.expert.lviv@gmail.com    

З усіх питань щодо проходження навчання просимо звертатися за телефонами: 
(032) 242-07-26, 067-108-0512, 050-699-4658, 067-443-5980

Усі деталі на сайті: http://tender.lviv.ua 

 

Чому слід обрати навчання у нас?

    Якість навчальних програм
Ми  стараємось розробляти програми навчання так, щоб вони були цікавими нашим слухачам  і легко сприймались, враховуючи при цьому  постійно зростаючі вимоги до кваліфікації спеціалістів, що займаються тендерними закупівлями.  Так як усі наші тренери є  одночасно практикуючими експертами, ми точно розуміємо, яким саме практичним моментам організації та проведення публічних закупівель приділити найбільшу увагу.  

   Професійний підхід
На заняттях  ми поєднуємо лекції тренерів із спеціально розробленими презентаціями для забезпечення зорового сприйняття інформації.

    Ефективність навчання
Високий рівень засвоєння матеріалу  забезпечується за рахунок практичних занять, обміну досвідом між спеціалістами, аналізу конкретних практичних ситуацій, дружньої атмосфери професійної і творчої дискусії.

    Індивідуальний підхід
Задля комфортного і продуктивного навчання  кожного з присутніх на заняттях ми не  перевищуємо кількості учасників в 30 людей.

    Комфортні умови
Ми переконані, що навчання лише тоді буде ефективним, якщо нашим слухачам комфортно і приємно.  Тому  ми проводимо наші заняття в затишних конференц-залах центральної частини Львова і забезпечуємо їх солодкою каво-перервою з тістечками  і смачним бізнес-ланчем в ресторані.

« повернутися до списку новин