Кам’янка-Бузька районна рада

22 грудня 2017 року відбулась вісімнадцята сесія Кам'янка-Бузької районної ради

Переглядів: 574

 

 

    

  

22 грудня 2017 року під керівництвом голови районної ради Тараса Келеберди відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації та депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Вже традиційно на початку пленарного засідання голова районної ради Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, та відзначатимуть ще у 2017році.  

У ході пленарного засідання сесії депутатами районної ради розглянуто 22 питання порядку денного.

 При розгляді питання порядку денного  «Про громадський бюжет Камянка-Бузького району на 2018рік»  депутатам районної ради було представлено по-слайдову презентацію про переваги та умови  створення громадського бюджету. Презентацію підготувала депутат районної ради  Замула Христина Петрівна.

Також депутатами районної ради було заслухано доповідь-презентацію керівника фінансового управління райдержадміністрації Барили Людмили Антонівни про районний бюджет Кам’янка-Бузького району на 2018 рік.

В результаті своєї роботи депутати районного представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. 

На завершення сесії очільники району подякували за співпрацю, за порозуміння в сесійному залі. Привітали депутатів з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, натхнення, успіхів, як на ниві депутатської діяльності, так і в особистому житті та висловили впевненість в тому, що наступного року спільними зусиллями буде зроблено ще більше.

 

 « повернутися до списку новин