Кам’янка-Бузька районна рада

26 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт Добротвірської музичної школи

Переглядів: 307

  
  26 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт учнів та викладачів Добротвірської музичної школи – найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів.

 

 

 

    
Захід зібрав велику кількість шанувальників и прихильників талантів юних  музикантів, а вони, в свою чергу, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Програма концерту складалася з яскравих вокальних та інструментальних творів у виконанні творчих колективів школи, яка є центром музично-естетичного виховання не тільки у селищі Добротвір, але і за його межами. 

  

     Глядачі, натхненні мелодійними концертними номерами, тепло й щиро вітали оплесками юних артистів та їх педагогів, підкреслюючи, таким чином високий рівень підготовки вихованців музичної школи.

     Наприкінці дійства з вітальним словом виступив голова районної ради Тарас Келеберда, котрий  побажав колективу школи подальших творчих успіхів та процвітання, а дітям перемог, творчих злетів, здійснення мрій і щасливої долі, а всім гостям свята – добра, злагоди, миру і добробуту.

     Свято мистецтва, яке подарували юні музиканти та їх викладачі, пройшло на високому рівні. Без сумніву, творчий звіт вихованців музичної школи вкотре продемонстрував, що школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення.


 

 « повернутися до списку новин