Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

1 жовтня відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветеранів

Переглядів: 452

Другий місяць осені починається з особливої дати, 1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветеранів.

Цей день – не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. 

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини, не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн. Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість.

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Ваша війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Ваша праця, Ваше ставлення до людей та духовних цінностей - це приклад для наслідування сучасній молоді. Пізнаючи Ваше минуле, молодь будує своє майбутнє. 

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я, щасливої долі, спокою, радості, добра, довголіття, злагоди, миру та спокою у Ваших душах!

« повернутися до списку новин