Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Кам’янеччину відвідала польська делегація

Переглядів: 552


 

У рамках українсько-польського проекту «Ріка Західний Буг – одна ріка два народи» делегація з Польщі, на запрошення голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди, відвідала Кам’янеччину.

Польську делегацію представляла керівник Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Dzialania - Tygiel Doliny Bugu" Агнешка Войтковська та бурмістри і війти гмін Підляського воєводства.

Зустріч з представниками польської делегації відбулася у Кам’янка-Бузькій районній раді за участю депутатів районної ради та голів місцевих рад району. 

Під час зустрічі, бурмістри та війти провели презентацію своїх гмін, розповівши про свої досягнення та реалізацію проектів у сфері освіти, медицини, туризму, порушуючи питання щодо вирішення екологічних проблем, будівництва та реконструкції очисних споруд і каналізаційних мереж, будівництва доріг.

Делегати з Польщі чітко окреслили бачення спільного написання та реалізації проектів. Кожен з очільників гмін виявив своє зацікавлення у реалізації проектів конкретного, пріоритетного та потрібного для їх регіону, напряму.

Голови місцевих рад та депутати районної ради подякували іноземним колегам за зацікавленість та їх приїзд на Кам’янеччину та висловили бажання щодо подальшої плідної спільної роботи у рамках реалізації проектів.

Голова районної ради підвів підсумки наради та висловив сподівання щодо налагодження конструктивної співпраці не лише у рамках транскордонної Програми Польща-Білорусь-Україна, а й у сфері освітнього та культурного обмінів загалом.

« повернутися до списку новин