Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

8 вересня 2016 року відбулась робоча зустріч щодо втілення на Кам’янеччині канадського Проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні”

Переглядів: 550

Голова районної ради Тарас Келеберда, відкриваючи нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, АПР, наголосив: “З ініціативи депутата Кам”янка-Бузької районної ради Ярослава Янишина сьогоднішня наша зустріч присвячена втіленню на Кам'янеччині канадського Проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні”.

– Нам необхідно розвивати молочне господарство. Дітям, кожному мешканцю потрібне якісне молоко та молочні продукти. Від цього залежить здоров’я, енергія та сила, це слугуватиме розбудові української держави. Прошу донести інформацію про канадський Проект фермерам, сільським мешканцям”, – сказав Ярослав Янишин. 

Директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків розповів про реалізацію вищезгаданого Проекту, можливості, які отримують учасники Проекту. Зокрема, як селян навчають ефективно господарювати, виробляти якісне молоко, утримувати худобу та облаштовувати пасовища, а також забезпечують їх доїльними апаратами, охолоджувачами молока та приладами контролю за його якістю, технікою для заготівлі кормів. У мультимедійній формі продемонстрував діяльність кооперативів “Бучацький екопродукт”, “Степ” (Горохівський район), “Покрова” (Бродівський район). Наголосив, що заходи, які передбачені Проектом, будуть позитивно впливати на розвиток малого та середнього підприємництва Кам”янеччини. 

Дорадники залишили присутнім свої координати та задекларували готовність до співпраці з нашими краянами.

« повернутися до списку новин