Кам’янка-Бузька районна рада

Проект Кам'янка-Бузької районної ради став переможцем у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад

Переглядів: 302

7 травня 2019 року відповідно до результатів засідання Конкурсної ради Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, що проводиться Асоціацією Єврорегіон «Карпати-Україна» проект Кам’янка-Бузької районної ради «Обласний етнофестиваль «Купальська містерія над Бугом», метою якого є збереження традицій рідного краю, популяризація української пісні та звичаїв, увійшов  до числа переможців та рекомендований Конкурсною радою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад до фінансування за рахунок коштів обласного бюджету.

Уже незабаром Фестиваль збере громаду і гостей Кам’янеччини на святкову гостину, даруючи усім неповторні враження, гарний настрій, можливість поспілкуватися, насолодитися мистецькими барвами української пісні,  ознайомить  глядачів з українським традиційним народним мистецтвом, дасть змогу насолодитися багатозвучним розмаїттям пісень, захоплюючими ритмами танцю.

Також до уваги гостей свята представлять виставки мистецьких робіт народних умільців, а саме: українську вишивку, кераміку та малярство.

У програмі свята – насичена концертна програма, козацькі розваги, майстер-класи для дітей. Кожен охочий зможе почастуватись кулішем та домашньою випічкою.

 « повернутися до списку новин