Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання голови районної ради Т. Келеберди християнам західного обряду з Різдвом Христовим

Переглядів: 364

                    

Шановна римо-католицька спільното Кам’янечинни!

Прийміть щиросердечні привітання

 з Новим 2019-м роком та Різдвом Христовим!

 

     Нехай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру, добра та поваги до ближнього! Хай буде рік багатим на чисті помисли,  нові здобутки і приємні події. Нехай ці традиційно щирі свята Ваші сім’ї зустрінуть у теплій атмосфері, а священна Вифлеємська зоря освітить Ваші серця благодаттю і любов’ю.

     У Різдві Христос нас усіх робить багатими, насичує і підносить з усіх видів бідності, бо Він народжується у Вифлеємі для того, щоб кожну людину зробити своїм братом чи своєю сестрою – дитиною Божою, учасником вічних Божих благ. І саме світло Різдва Христового осяює сутінки життя нашого, виводить нас з темряви, визволяє від гріхів, зцілює духовно, дарує радість, щастя, душевний спокій, мир, любов до людей і до світу, а також об’єднує нас усіх в єдину християнську родину.

     Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.


Веселих Вам свят! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Христос Рождається! Славімо Його!

 

З повагою, голова Кам’янка-Бузької  районної ради                                                                                                                                                                                     Тарас  Келеберда            

« повернутися до списку новин