Кам’янка-Бузька районна рада

Уряд змінив правила нарахування житлових субсидій для пенсіонерів, які не працюють

Переглядів: 560

Пенсіонерам, які не працюють, враховуватимуть дохід лише

           за попередній перед зверненням місяць

Кабінет міністрів встановив, що під час призначення житлової субсидії для пенсіонерів, які не працюють із поточного року, слід ураховуватися їхній дохід лише за попередній перед зверненням місяць, а не за увесь попередній рік. Про це повідомляє«Інтерфакс-Україна».

Як розповіли у Мінсоцполітики, цим рішенням уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали й отримували заробітну плату, або зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин полишили роботу й отримують єдиний вид доходу - пенсію.

«У людей це викликало нерозуміння, чому беруть до уваги їхні доходи, які не відповідають сьогоднішньому стану. Мовляв, чому під час розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховують дохід за весь 2015 рік, якого реально у людини тепер немає. Тому ухвалено соціально справедливе рішення - піти назустріч пенсіонерам тоді, коли їхні доходи знизилися порівняно з минулим роком», – йдеться в повідомленні відомства, із посиланням на слова міністра соціальної політики Андрія Реви.

У повідомленні наголошують, що це рішення ухвалили на засіданні уряду 8 вересня і найближчим часом воно набуде чинності.

Отже, усім пенсіонерам, котрі не працюють і звернуться за призначенням субсидій із вересня, субсидію нарахують за новими правилами - зважаючи тільки на розмір щомісячної пенсії, а не сукупний дохід за весь 2015 рік.« повернутися до списку новин