Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Головний лікар Добротвірської міської лікарні взяла участь у міжнародній культурно-освітній поїздці української делегації  «Гуманітарно-медична співпраця»

Переглядів: 439

З 30 жовтня по 7 листопада всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України, за підтримки посольств України у Словаччині та Словенії, було організовано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Словенії, Угорщини, Австрії та Італії.

До складу делегації увійшли представники обласних державних адміністрацій, керівники регіональних управлінь молоді та спорту, охорони здоров’я, обласних лікарень, провідні фахівці соціальної та гуманітарної галузей.

У складі делегації перебувала головний лікар Добротвірської міської лікарні Людмила Круглянко.

Під час візиту до міста Стара Любовня (Словацька Республіка), українська делегація відвідала районну лікарню. Заступник директора Юрай Срока провів презентацію закладу. Українські лікарі відвідали відділення лікарні, ознайомилися з медичною інфраструктурою. Також відбулися зустрічі з представниками громадських організацій. У ході зустрічей обговорено успішні європейські практики з реформування соціальної та гуманітарної сфер, перспективні напрямки співробітництва.

У місті Любляна (Словенія) українці відвідали Словенський державний реабілітаційний інститут «Соча» та Міжнародний трастовий фонд з підвищення рівня безпеки людини. Доктор Давид Дукич, керівник департаменту маркетингу Словенського державного реабілітаційного інституту «Соча», презентував діяльність закладу, розповів про систему охорони здоров’я Словенії та сучасні реформи медичної галузі. 

Делегація спільно з першим секретарем Посольства України у Республіці Словенія Владиславом Солотвою побували у відділеннях інституту, ознайомилися з медичною інфраструктурою та поспілкувалися зі словенськими колегами. У відділі досліджень та розвитку було представлено розробки нових медичних пристроїв.

У міжнародному трастовому фонді з підвищення рівня безпеки людини менеджер проекту Митя Хеглер презентував діяльність фонду, окресливши пріоритетні напрямки роботи та українсько-словенське співробітництво у гуманітарній сфері.

В свою чергу, голова правління Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця» Павло Горінов розповів про діяльність організації та подальші плани у реалізації міжнародних проектів у різних сферах суспільного життя.

Представники сфери медицини з України провели дискусії з іноземними колегами, обмінялись досвідом у сучасних медичних технологіях та отримали відповіді на актуальні запитання.

Крім насиченої змістовної програми, учасники поїздки мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною, традиціями, насолодитись краєвидами міст Стара Любовня, Братислава (Словаччина), Відень, Грац (Австрія), Венеція (Італія), Любляна (Словенія), Будапешт (Угорщина).

Наприкінці поїздки, Павло Горінов, голова оргкомітету з організації поїздки, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», разом із своїми колегами подякував представникам делегації та вручив свідоцтва учасникам міжнародної культурно-освітньої поїздки.

« повернутися до списку новин