Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Львів вперше візьме участь у зустрічі креативних міст ЮНЕСКО

Переглядів: 534

14-16 вересня у місті Естерсунд (Швеція) відбудеться 10-та щорічна зустріч міст-членів Мережі креативних міст ЮНЕСКО. І цьогоріч Львів, який у грудні 2015 році здобув титул «Місто літератури» і є єдиним українським містом, що входить до цієї Мережі, вперше візьме участь у такій зустрічі.

Загалом у зустрічі візьмуть участь близько 250 представників 116 міст Мережі з 54 країн світу, інформує прес-служба Львівської міськради.

На цьогорічній зустрічі обговорять плани діяльності Мережі креативних міст ЮНЕСКО, питання підтримки міських політик щодо розвитку культури та креативності, посилення партнерських відносин між містами-членами Мережі. Заплановано також низку тематичних дискусій і воркшопів.

Нагадаємо, що Мережа креативних міст ЮНЕСКО створена 2004 року й охоплює сім тематичних сфер: декоративно-прикладне та народне мистецтво, дизайн, кінематографію, гастрономію, літературу, медіа-мистецтво та музику.

Мережа креативних міст ЮНЕСКО – це унікальна платформа, що допомагає розвивати міжнародне співробітництво між містами, готовими інвестувати в культуру, творчість та інновації.

« повернутися до списку новин