Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Сьогодні, 21 листопада, Україна втретє відзначає День Гідності та Свободи

Переглядів: 514

Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Мета запровадження пам’ятної дати — це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи)  та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року.

Обраний українським народом шлях, хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. І українці – Небесна Сотня, воїни АТО, волонтери, кримські татари, несправедливо засуджені – довели, що вона в них є. 

« повернутися до списку новин