Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Продовжується співпраця УФСІ та Кам’янка-Бузького району

Переглядів: 463

У Кам’янка-Бузькому районі Львівської області було збільшено вартість 8 мікропроектів та підписано додаткові угоди до рамкових угод. Реалізація мікропроектів забезпечить завершення комплексу енергозберігаючих заходів по об’єктах соціальної сфери району.

Голова районної ради Тарас Володимирович Келеберда подякував всім присутнім та висловив сподівання, що робота, яка буде проводитися у 2016 році в рамках співпраці району з УФСІ буде не менш плідною, ніж робота проведена за попередні роки. Голова районної ради запевнив, що влада прикладе всіх зусиль задля ефективної реалізації мікропроектів. Виступив голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимир Ігорович Кирилич, який висловив щиру вдячність УФСІ, головам сільських рад, відділу освіти за позитивний досвід співпраці.

Для інформації: в рамках діяльності Українського Фонду Соціальних Інвестицій в Кам’янка-Бузькому районі впроваджується 11 мікропроектів по капітальному ремонту закладів соціальної інфраструктури, в тому числі 2 дитячих садки та 9 шкіл загальною сумою понад 23 млн. грн.

 

« повернутися до списку новин