Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Делегація зі Львівщини відвідала Польщу

Переглядів: 541

У рамках українсько-польського проекту «Ріка Західний Буг – одна ріка два народи» делегація з Львівщини відвідала місто Дрогичин з метою обміну кращими практиками місцевого самоврядування та розвитку громад регіонів України та Польщі, де протікає ріка Західний Буг.

Українську делегацію представляли голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, директор громадської організації «Золочівська Агенція регіонального розвитку» Микола Худзей, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Колтівської сільської ради Любов Кальмук, член виконавчого комітету Добротвірської селищної ради Ірина Нікітіна, начальник управління інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Володимир Маліновський, депутат Колтівської сільської ради Наталія Музика.

Представники делегації з зустрілися з бурмістрами та війтами сільських гмін, відвідали компанію „Dazynka - Nadbuzanskie smaki” Grazyny Putkowskoj, яка виробляє м'ясо і сири, ознайомилися з роботою фірми PRONAR.

Для українців було організовано туристичні та культурні заходи у Дрогичині – відвідування музею історико-культурного парку „Bug pogranicze kultur i religii”, Єпархального музею ім. Іоанна Павла ІІ, виставок старих мотоциклів та байдарок.

За результатами візиту, головою Кам’янка-Бузької районної ради Тарасом Келебердою було підписано Угоду про партнерство між гміною Яблонна Ласка та Кам’янка-Бузькою районною радою щодо розвитку добросусідських відносин, співробітництва у галузі освіти, науки, культури та сприяння соціально-економічному розвитку територій.

Також голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда налагодив зв’язки з польським партнером, в особі Edwarda Krasowski, війта гміни Siemiatycze, для реалізації спільного проекту щодо реконструкції очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька в рамках транскордонної Програми «Україна-Польща-Білорусь» за рахунок коштів Європейського Союзу.

Окрім цього, члени делегації взяли участь в роботі конференції Асоціації „Lokalna Grupa Dzialania – Tygiel Doliny Bugu” по впровадженню нового проекту на 2014-2020 роки та відзначення 10-річчя SLGD «Tygiel Doliny Bugu».

« повернутися до списку новин