Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Підсумки проекту "Введення нових методів лікування і реабілітація хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг"

Переглядів: 493

У грудні 2015 року Добротвірська міська лікарня взяла участь у програмі Німецької Служби Старших Експертів (SES), пройшла відбір та отримала схвалення на впровадження програми по наданню експертної допомоги, проект "Введення нових методів лікування і реабілітація хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг".

З 13 червня експерт Луіза Еріка Урсула Ерлер розпочала свою роботу по наданню теоретичних та практичних знань персоналу лікарні, консультативної допомоги хворим реабілітаційного відділення. З великим ентузіазмом та сильним бажанням допомогти підійшла до своєї роботи пані Урсула. Кожен її робочий день чітко розпланований, по закінченню якого проводилась нарада за підсумками роботи в деталях та аналізом із керівником проекту, головним лікарем Людмилою Круглянко. Крім того, щодня проводились теоретичні заняття із медичним персоналом, на яких експерт в деталях пояснювала нові методи відновного лікування.

На протязі всього терміну перебування волонтер-фізіотерапевт Урсула Ерлер загалом оглянула 47 чоловік з різними неврологічними захворюваннями та 21 дитину. Даним пацієнтам надано практичну та консультативну допомогу. Особливу увагу приділено учаснику АТО, нашому земляку Сергію Загасайлу, якого протягом всіх днів пребування пані Урсула відвідувала та надавала практичні рекомендації щодо проведення реабілітації.

Два дні, а саме 21 та 22 червня, було присвячено виключно дітям з неврологічними захворюваннями. В перший день відвідали Кам’янка-Бузький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На другий день, благодійний фонд «Даймо надію» організував зустріч з батьками та дітьми з ураженням центральної нервової системи. На даній зустрічі експерт пані Урсула надала консультативну допомогу 12 сім’ям щодо проведення реабілітаційних заходів.

28 червня делегація на чолі із керівником проекту, головним лікарем Людмилою Круглянко, експертом Луізою Ерікою Урсулою Ерлер, заступником головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ з медичної частини Романом Кучерепою відвідали міжнародну клініку відновного лікування в м. Трускавець. Директор клініки, п. Володимир Козявкін, провів презентацію клініки, показав роботу закладу, ознайомив з матеріально-технічною базою установи. Наша делегація була присутня на плановому обході пацієнтів професором В.Козявкіним разом із колективом лікарні. Після чого був проведений детальний клінічний огляд щодо стану пацієнтів, що знаходяться на лікуванні. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, по закінченні якої обговорили плани подальшої плідної співпраці для покращення надання медичних послуг пацієнтам реабілітаційного відділення.

30 червня у приміщенні Кам'янка-Бузької ЦРЛ відбулась науково-практична конференція на тему “Нові методи відновного лікування неврологічних захворювань у дорослих і дітей”. Були присутні лікарі загальної практики сімейної медицини, терапевти, педіатри, невропатолги та травматологи Кам'янка-Бузького району. На даній конференції експерт, крім теоретичних знань, наглядно продемонструвала нові методи реабілітації Бобат та Войта.

Під час проходження проекту відбулися зустрічі із головою Кам'янка-Бузької районної ради Тарасом Келебердою та головою Кам'янка-Бузької РДА Володимиром Кириличем, по завершенню яких експерта Урсулу Ерлер було відзначено Подякою за вагомий внесок у розвиток та покращення медичних послуг для населення Кам'янка-Бузького району Львівської області.

Крім робочих днів і постійної інтенсивної праці були і вихідні, під час яких головний лікар Людмила Круглянко організувала відвідування історичних місць м. Львова та познайомила німецьку гостю із теплою красою чарівних Карпат.

Загалом проект тривав три тижні, протягом яких зроблено чимало важливих справ та надано практичну та консультативну допомоги. Сподіваємось, що наша співпраця буде тривати і надалі.

« повернутися до списку новин