Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у святкуванні 290-річчя храму Собор Пресвятої Богородиці в селі Полонична Кам'янка-Бузького району

Переглядів: 380

   

16 вересня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, спільно із головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем та сільським головою Полоничнівської сільської ради Ігорем Вавруком взяв участь у святкуванні 290-річчя храму Собор Пресвятої Богородиці в селі Полонична.

    Архієрейську Божественну Літургію очолив Владика Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїл Колтун у співслужінні із Кам’янка-Бузьким деканом УГКЦ о. Богданом Горбалем, настоятелем Полоничнівського храму о. Ігорем Тикарем та  іншими священнослужителями. 

На урочистому святкуванні Тарас Келеберда привітав всіх присутніх парафіян, прихожан та гостей із 290-річчя храму села Полонична  зауваживши – « що це свято і тих, кого вже з нами немає, хто відійшов у вічність. Світла їм пам’ять. Це свято сьогоднішніх поколінь, свято майбутніх поколінь, наших діточок, підростаючого покоління. Церква – це той осередок духовності, який кріпить і об’єднує громаду у вірі». Та побажав,-« щоб сьогоднішнє свято і надалі освітлювало громаду, давало їй єдність і наснагу для розвитку як у духовному житті, так і в матеріальних благах на користь і в інтерсах села Полонична».

Також висловив слова вдячності всім, хто спричинився до цього свята, зокрема настоятелю храму о. Ігорю, сільському голові, директору школи, всім парафіянам, усім вірним Церкви.

« повернутися до списку новин