Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова районної ради Тарас Келеберда взяв участь у міжнародній конференції "Сільські території в умовах децентралізації: стан, можливості, загрози"

Переглядів: 487

19 квітня 2016 у місті Києві відбулась міжнародна конференція "Сільські території в умовах децентралізації: стан, можливості, загрози", у якій взяв участь голова районної ради Тарас Келеберда.

На заході були присутні Віце-прем’єр міністр  міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, наукових та неурядових організацій, міжнародні експерти.

У ході засідання обговорили стан і нові можливості розвитку сільських територій, шляхи досягнення успіху в умовах децентралізації та сучасні підходи до регіонального розвитку в країні.

«Можна збільшити бюджет і надходження, але зовсім інша річ — коли змінюються відносини людей і місцевої влади. Саме сільські території мають переваги перед міськими», — зазначив Віце-прем’єр-міністр.

« повернутися до списку новин