Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулася урочиста Проща до Св. Папи Івана Павла ІІ у с. Руда-Сілецька

Переглядів: 252

Сьогодні голова Кам"янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда  разом із громадою Кам’янеччини взяв участь у значимому духовному заході – урочистій Прощі до Св. Папи Івана Павла ІІ, яка відбулася в УГКЦ Св. Великомученика Юрія с. Руда-Сілецька.

Під час Архієрейської Божественної Літургії за участі Висикопреосвященнішого Митрополита Львівського Ігоря Возняка, у спільній молитві до Господа Бога та Пречистої Діви Марії молилися за оздоровлення і прощення, навернення грішників, але одна і єдина молитва від кожного  була за мир в нашій державі.

До проведення Прощі, на прицерковній площі були виконані роботи з вимощення бруківки та благоустрою території.

Кам’янка-Бузькою районною радою був підготовлений та поданий на обласний конкурс проєктів місцевого розвитку на 2019 рік мікропроєкт «Капітальний ремонт площі Святого Івана Павла ІІ в селі Руда-Сілецька», який був визнаний переможцем та успішно реалізований в жовтні місяці цього року. Для реалізації проєкту з районного бюджету було виділено необхідне співфінансування.

Архієпископ та Митрополит Львівський Ігор Возьняк нагородив Т. Келеберду Орденом Святого Великомученика Юрія побідоносця ІІ ступеня.

   

   

   

« повернутися до списку новин