Кам’янка-Бузька районна рада

Монетизація залишків невикористаних сум субсидій на опалення

Переглядів: 640

Монетизація залишків невикористаних сум субсидій на опалення

     Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації повідомляє, що громадяни, яким було призначено субсидії на опалювальний період 2016/2017 і у яких після закінчення опалювального періоду станом на 01 травня 2017 була невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб.метрів природного газу або вартості 150 кВт·г електричної енергії, відтепер не залишаються на рахунках отримувачів в організаціях, а будуть перераховані на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через відділення поштового зв'язку ПАТ "Укрпошта" на підставі заяви, поданої громадянами до 1 вересня 2017.

        Просимо всіх одержувачів субсидій у яких станом на 01 травня 2017 була переплата з оплати послуг газопостачання звернутися із заявою для повернення частини невикористаної субсидії в Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації за адресою  м. Кам’янка-Бузька, вул. Павлова 2. Телефон гарячої лінії 5-14-50.

         Термін подання заяви – до 1 вересня 2017.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення буде здійснюватись тільки за особистим зверненням заявників. 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин