Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова районної ради Тарас Келеберда взяв участь у конференції «Концепція розвитку української церкви у працях Михайла Грушевського»

Переглядів: 522

27 листопада 2016 року на базі Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ» Кам’янка Бузького району Львівської області відбулася конференція «Концепція розвитку української церкви у працях Михайла Грушевського», присвячена 150-річчю від Дня народження історика, публіциста, літературознавця і поета, державника і державотворця Михайла Сергійовича Грушевського. 

Проводив конференцію вчитель історії Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ», настоятель церкви Воскресіння Христового - Іван Миколайович Гунько. 

У конференції взяли участь духовенство області і настоятелі церков Кам’янка-Бузького деканату, семінаристи Львівської духовної семінарії, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Конференцію розпочала директор Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст..-ДЗ» Ганна Пайтра. Вона ознайомила присутніх із планом роботи конференції, звернула увагу на актуальність обраної теми конференції (150-річчя від дня народження М.Грушевського) та передала слово для подальшого ведення конференції вчителю історії школи, настоятелю церкви Воскресіння Христового о. Івану Гуньку.

Заворожив присутніх своїм ораторським хистом, широкими знаннями життєпису Михайла Грушевського, його відношенням до питання розвитку української церкви - Високопреосвященний митрополит отець Димитрій (Владика Сокальський та Львівський). 

Вітання від благочинного Кам’янка-Буського благочиння протоієрея Михаїла Піха позвучало як заклик до того, щоб інші брали приклад в плані новаторства в проведенні подібних конференцій, як нинішня, що приурочена 150-річчю від дня народження М. Грушевського.

Долучились до привітань і висловили високу оцінку роботи конференції очільники району.

Голова Кам’янка-Бузької районної ради привітав грамотами отця Івана Гунька та отця Михайла Піха, декана Кам’янка-Бузького благочиння. Подякував отцеві Іванові, Ганні Пайтрі, директору школи, за організацію величного просвітнього заходу для учнів та жителів села. 

Особливе приємне враження на присутніх справили виступи парафіяльного хору церкви Воскресіння Христового с.Желдець та чоловічої капели «Гомін».

« повернутися до списку новин