Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулась двадцять перша сесія районної ради

Переглядів: 457

      

 

     24 квітня 2018 року відбулося засідання чергової, двадцять першої сесії районної ради. В роботі пленарного засідання, яке очолив Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької районної ради взяли участь 28 депутати районної ради, із числа обраних, голова райдержадміністрації та депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради.

      Вже традиційно, на початку пленарного засідання  Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.  

      При розгляді питання порядку денного «Про внесення змін  та доповнень до рішення 18–ої сесії Кам'янка –Бузької районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет Кам'янка –Бузького району на 2018 рік» було затверджено видатки на співфінансування мікропроектів  місцевого розвитку у Кам’янка-Бузькому районі на 2018 рік.

     Також, у ході засідання було обговорено та розглянуто ряд питань:

-         Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня».

-         Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Добротвірська міська лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Добротвірська міська лікарня".

-         Про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу «Новояричівська районна лікарня» в Комунальне некомерційне підприємство «Новояричівська районна лікарня».

    Загалом згідно з порядком денним було опрацьовано 8 питань.

     В результаті своєї роботи депутатами було ухвалено проекти рішень із усіх питань порядку денного пленарного засідання чергової, двадцять першої сесії

 

 

« повернутися до списку новин