Кам’янка-Бузька районна рада

Шановні працівники освіти Кам‘янеччини!

Переглядів: 635

Шановні працівники освіти Кам‘янеччини!

Дорогі вчителі!

Щиросердечно вітаю Вас із прийдешнім професійним святом - Днем працівників освіти!

У нашому районі сьогодні є сотні видатних Кам‘янчан, ми маємо тисячі успішних представників різних професій і надзвичайно талановите юне покоління, яке щодня заявляє про себе все із більшою гучністю. Але до всіх успішних, обдарованих та перспективних Кам’янчан причетні ті люди, які всю свою душу вкладали у юні та ще невпевнені в собі особистості протягом довгого навчального шляху.

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Висловлюю сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а усі Ваші починання супроводжуються успіхом та вдячністю.

 

З повагою, голова районної ради                                                    Тарас Келеберда« повернутися до списку новин