Кам’янка-Бузька районна рада

20 січня 2017 року в с. Зубів Міст Кам’янка-Бузького району відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу та оновленої після реконструкції школи

Переглядів: 606

Дошкільна освіта є першоосновою до здобуття якісних знань та тим фундаментом, з якого починається і на якому будується система освіти загалом.

20 січня 2017 року жителі села Зубів Міст чекали з особливим нетерпінням. Адже у цей день у них подвійне свято: відбулося не тільки відкриття дошкільного навчального закладу, а й оновленої після ремонту школи. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Тарас Келеберда, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, заступник голови районної ради Наталія Мудрик.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали представники Українського Фонду Соціальних Інвестицій - директор Львівського регіонального представництва Василь Кузьменко та консультанти УФСІ, координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ірина Галайко.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскорка щастя, адже вони отримали особливий подарунок – заклад у якому будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

 « повернутися до списку новин