Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних та лісогосподарських відносин, екології, раціонального використання природних та   земельних відносин.

Переглядів: 523

5 вересня 2017 року за участі голови районної ради Келеберди Т.В. відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних та лісогосподарських відносин, екології, раціонального використання природних та   земельних відносин. Провів засідання голова постійної комісії  Лесишак М.І., присутні члени комісії: Хомич В.В., Войтович М.З., Коваль О.Я.

Комісією було розглянуто 8 питання, зокрема:  розгляд депутатського звернення депутата районної ради Янішевської О.Б. щодо будівництва підприємством «Агроком ЦЕНТР» очисних споруд на території Убинівської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, яка надається в оренду ТзОВ «Галиця», розташованої на території Великоколоднівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту), про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту), про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «Ріо Шампіньйон» на території Стрептівської  сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту), про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Батятицької сільської ради  Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту), про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для облаштування ставка для вирощування риби, водо плаваючої птиці, іншої сільського рибогосподарської продукції та створення зони відпочинку гр. Франецькому Р.М., що розташована на території Стародобротвірської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту),  про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Банюнин, Банюнинської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Також, під час засідання, було розглянуто ряд листів, які надійшли на адресу виконавчого апарату районної ради.

Після обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин