Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Розпочався  прийом заявок на участь у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив 2020

Переглядів: 156

З 28 жовтня розпочався  прийом заявок на участь у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив. Усі зацікавлені та активні громадяни, котрі хочуть та готові змінити життя  на краще і втілити власні ідеї, мають можливість підготувати відповідний проєкт, залучитися підтримкою місцевої ради, громадських організацій та спонсорів і подати документи на участь.

Прийом документів на участь здійснюється виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за посиланням: http://registration.lvivoblrada.gov.ua/.  Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

1. «Освіта». 2. «Охорона здоров'я».  3.«Культура».  4.«Спорт».  5. «Безпека».  6.«Вуличне освітлення. 7.«Інші пріоритети». 8. «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради».

Зазнаимо, що гранична вартість проєкту становить не більше ніж 500 тис. грн. Гранична субвенція з обласного бюджету для проєкту становить – 200 тис. грн. Небюджетний внесок має становити не менше 10% від вартості проекту, частка нефінансової складової в небюджетному внеску не може перевищувати 50%.

Висловлюємо сподівання, що на 2020 рік із Кам’янка-Бузького району ми матимемо не менше заявок, ніж у 2019 році. Тому закликаємо ініціативні громади, громадські організації, органи місцевого самоврядування, небайдужих меценатів – активно долучатися до Конкурсу проєктів місцевих ініціатив!
                                                  

« повернутися до списку новин