Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

6 листопада 2016 року славне село Полонична відсвяткувало 500-річчя з часу заснування

Переглядів: 575

Зранку у церкві Собору Пресвятої Богородиці відбулася святкова Літургія.

Гості - священики привітали гостей та жителів села із чудовою подією та побажали жити у єдності і любові.

Після Святої Літургії усі процесійно відправилися до символічної могили борцям за волю України, де священики відслужили Панахиду.

Окремим акцентом святкування була Урочиста Академія та концерт з нагоди свята. 

На свято завітали представники місцевої влади, депутати. Із привітальним словом звернулися голова районної ради Тарас Келеберда та голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич. Вони вручили подяки від районної ради і районної державної адміністрації людям, які найбільше приклалися до розвитку села Полонична.

В свою чергу, сільський голова Полоничнівської сільської ради Ігор Ваврук вручив подяки усім тим, хто своєю працею сприяє та допомагає розвитку села. 

Слова вдячності лунали для тих, хто віддано захищає нашу землю на сході України. На жаль, не повернувся до своєї домівки герой Василь Мельник, який віддав найдорожче - своє життя, за незалежність, світле майбутнє, мир та спокій у нашій державі. Загинув хлопець 8 липня 2016 року від кулі ворожого снайпера. Героя-односельця та всіх полеглих вшанували хвилиною мовчання. Очільники району Тарас Келеберда та Володимир Кирилич помолились над могилою новітнього Героя Кам’янеччини.

Гостей цього дня було дуже багато. І кожен з них мав можливість привітати село-ювіляр як творчим доробком, так і окремим подарунком.

 

« повернутися до списку новин