Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ЦЬОГОРІЧ НА ЛЬВІВЩИНІ ДУЖЕ ЗВАЖЕНО ПІДІЙШЛИ ДО ФОРМУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ СПРОМОЖНИХ ГРОМАД, – ЮРІЙ ГАНУЩАК

Переглядів: 582

 

У Львівській обласній раді під час круглого столу, який відбувся сьогодні, 2 листопада, обговорили питання підготовки та затвердження Перспективного плану Львівщини, заслухали думки експертів та аналітиків громадських організацій щодо формування спроможних територіальних громад.

 

Участь у заході взяли провідний експерт в галузі децентралізації Юрій Ганущак, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, перший заступник ЛОДА Ростислав Замлинський, експерти, науковці та аналітики, які працюють у сфері децентралізації.

«Я приємно вражений, що Львівщина починає працювати над помилками. Бо той Перспективний план, який був у минулому році – неприпустимий. Спроможність об’єднання має визначатися не лише самими жителями чи керівництвом, а й державою відповідно до певних критерій, які є визначеними у методиці. Зараз керівництво обласної адміністрації та ради дуже ретельно вивчили цей досвід, методику. Як результат: цього року  набагато зважений підхід до формування Перспективного плану. Всі розуміють, що якщо буде інакше, то Львівщина взагалі програє конкуренту боротьбу пов’язану з іншими областями», - зазначив Юрій Ганущак.

Нагадаємо, депутати облради уже проголосували «ЗА» Перспективний план Львівщини в частині Мостиського, Старосамбірського, Жидачівського, Яворівського, Жовківського, Городоцького, Радехівського, Миколаївського, Бродівського, Самбірського районів. Тепер їх передадуть до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

« повернутися до списку новин