Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Малий бізнес запрошують подавати на конкурс інвестиційні проекти

Переглядів: 595

До 27 вересня 2016 року триває прийом документів на конкурс інвестиційних проектів від малого бізнесу, якому буде відшкодовано частину відсоткової ставки за кредитами за рахунок бюджетних коштів.

Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту економічної політики ЛОДА Романа Филипіва, очолюваний ним структурний підрозділ є головним розпорядником коштів, виділених на фінансування заходів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. "У рамках оголошеного конкурсу продовжуємо отримувати пропозиції інвестиційних проектів, які передбачають відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу за рахунок бюджетних коштів", - зауважив Роман Филипів.

Нагадаємо, що в рамках реалізації Програми департаментом економічної політики облдержадміністрації укладено Генеральні угоди про співробітництво з АТ "Ощадбанк", ПАТ "Кредобанк" та ПАТ АКБ "Львів".

Слід зазначити, що для участі в конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати в департамент економічної політики облдержадміністрації інвестиційні проекти, які повинні містити такі розділи:

- вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість;

- конкретний напрямок використання кредитних коштів;

- очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту;

- очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту;

- очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни.

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Основними вимогами до претендентів на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами за рахунок коштів обласного бюджету є:

- здійснення господарської діяльності не менше 24 місяців;

- здійснення господарської діяльності у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво матраців") та усіх груп Розділу 10 "Виробництво харчових продуктів";

- відповідність положенням Господарського кодексу в частині визначення суб’єкта малого підприємництва.

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 427 або за телефонами: 299-92-51, 261-25-88.

Вищеназвані документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації в термін до 27 вересня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 427.

« повернутися до списку новин