Кам’янка-Бузька районна рада

Департамент екології ЛОДА відзвітував про стан навколишнього середовища регіону у 2015 році

Переглядів: 607

Департамент екології та природних ресурсів представив "Регіональну доповідь про стан навколишнього природного середовища у Львівській області в 2015 р.", в якій відображена об'єктивна аналітична інформація про екологічний стан області. Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

За його словами, регіональна доповідь, як складова Національної доповіді України про стан навколишнього природного середовища, включає кілька розділів. Зокрема, стан атмосферного повітря, водних та земельних ресурсів, надр, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, розвиток природно-заповідного фонду, поводження з відходами, управління та контроль у галузі охорони довкілля, моніторинг довкілля, виконання державних та регіональних програм. Окрім того, у доповіді за 2015 рік також відобразили діяльність громадських природоохоронних організацій та міжнародну діяльність з охорони навколишнього природного середовища.

 Дані у "Регіональній доповіді" подано у текстовому, табличному та графічному виглядах.

З електронною версією "Регіональної доповіді про стан навколишнього природного середовища у Львівській області" можна ознайомитися на сайті  Департаменту за посиланням.« повернутися до списку новин