Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася урочиста академія з нагоди 25-річниці створення Збройних Сил України

Переглядів: 452

У заході взяли участь голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, перший заступник голови Кам'янка-Бузької райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступник голови Кам'янка-Бузької райдержадміністрації Михайло Мазяр, міський голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян.

З вітальним словом до військовослужбовців, учасників АТО, ветеранів Збройних Сил України та усіх присутніх звернувся голова районної ради Тарас Келеберда:

«Трагічний досвід збройного конфлікту, який виник на території нашої країни показав, що Збройні Сили мають посідати центральне місце в загальній системі безпеки держави і потребують стабільного матеріально-технічного забезпечення, вчасної модернізації і високофахового особового складу.

Етапи становлення українського війська стали вкрай болючими через гіркі втрати під Саур-Могилою, Іловайськом, Дебальцево та Донецьким аеропортом. Багато з них загинули у розквіті сил, не народили дітей, – це страшна національна трагедія!  Подвиг багатьох солдатів і командирів вписав нову сторінку в літопис нашого воїнства. Світла та вічна їм пам’ять! Прошу всіх вас вшанувати пам’ять полеглих за територіальну цілісність нашої держави хвилиною мовчання. 

Сьогодні Збройні Сили – це справді Армія народу, зміцнена добровольцями, підтримана коштами громадян України та з широкою підтримкою волонтерського руху.

Шановні волонтери! Вітаю і вас, щиро дякую всім, хто долучився до того, щоб зберегти життя солдатам на фронті, у шпиталях, хто підтримує родини військовослужбовців, які перебувають в зоні бойових дій, і не полишає родини загиблих.
Донедавна в нашому сприйнятті слово «ветерани» стосувалося покоління, яке воювало у Другій Світовій війні, а також тих, хто брав участь у бойових діях за межами нашої Батьківщини. А сьогодні з’являється нове покоління ветеранів – молодих, уже обпалених війною. І вони потребують особливої уваги держави і суспільства.

Найщиріші слова вдячності військовим лікарям та санітарам, які виносили з поля бою поранених, які в польових госпіталях, в операційних палатах військових клінічних центрів рятували життя воїнів, являючи приклади християнського милосердя і любові до ближнього.

Я дякую військовому духовенству за вкрай необхідну духовну опіку, яку вони надають військовослужбовцям, і в найтяжчих умовах залишаючись вірними своєму покликанню. На самому початку ведення бойових дій на передову вирушили священики різних конфесій і релігійних організацій, де створили певний феномен, поєднавши в собі ролі душпастирів, психологів, постачальників. Сьогодні впровадження капеланської служби у Збройних Силах перебуває на завершальному етапі, а багато священиків, які несуть послух військового капелана безпосередньо в зоні бойових дій, нагороджені відзнаками Командування Збройних Сил України. 

Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України стоять на сторожі рубежів лінії розмежування, стримуючи поширення бойових дій на решту території України. Ми – мирний народ, який виховувався на засадах християнської моралі, і прагнемо розв’язати конфлікт без подальших людських жертв.

Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання благополуччя й довголіття, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань, а також належного матеріально-технічного забезпечення, щоб ви завжди були готовими і здатними успішно виконувати свій обов’язок!

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Слава кожному військовослужбовцю!
Слава Збройним Силам!
Слава Україні!!!»

Від імені районної влади було вручено нагороди та грамоти військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, ветеранам війни в Афганістані.

« повернутися до списку новин