Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання до Дня Героя

Переглядів: 3015

Дорога Кам‘янецька громадо!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Героїв. Справжніх Героїв. Тих, які сміливо виходили в чисте поле битися із лютими половцями і жорстокою татарською ордою, які не відступали в окопах Першої і Другої світових воєн, які зі словами «Воля або смерть» відстрілювалися до останнього патрона, а останню гранату берегли, щоб навіки залишились з побратимами в теміні тісних криївок.

Це День тих, які будували з мішків із піском блокпости, і спали, вкрившись снігом та материнською молитвою. Які не відступили з Донецького аеропорту і не віддали захланним окупантам Савур –могилу, Широкине, Іловайськ, Рубіжне, Маріуполь та інші українські міста і села.

Це День тих, які вийшли з ворожого оточення і принесли додому свій нестерпний, фантомний біль, наскрізь пробитий снайперськими кулями синьо-жовтий стяг і натільний з церковці хрестик, що зупинив смерть за три сантиметри від серця.

Це День тих, які назавжди залишилися в пам’яті мами і тата, коханої дівчини, люблячих дружини, донечки, сина, сестри, однокласників, вчителів, співробітників, друзів і близьких світлим спогадом і найгіркішими слізьми.

Пам’ятаємо Вас усіх і кожного по імені … Дякуємо, що відстояли останній рубіж на грані двох світів, а перший – споконвічних українських кордонів. Уклін і шана захисникам всієї України, а з – поміж них – із Кам‘янеччини.

Нехай у ці непрості часи великих випробувань Всевишній дасть нам, дорога громадо, віри і єдності, сили та мужності, відваги й жертовності відстояти своє, рідне, прабатьківське благословення і заповіт бути українськими родом, родиною, народом і нацією!

Слава Україні!!!

З повагою, голова районної ради                                                            ТАРАС КЕЛЕБЕРДА

« повернутися до списку новин