Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Хресна дорога у Руді Сілецькій

Переглядів: 524

10-11 березня  Господній Хрест, привезений із Митрополичих палат собору св. Юра (м. Львів), перебував у церкві села Руда-Сілецька. У богослужіннях взяли участь голови районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян. Реколекції провів настоятель основного храму Львівської митрополії УГКЦ собору св. Юра отець Роман Кравчик. Цей Всесвітліший отець вже вдруге приїжджає на Руду-Сілецьку. Минулої суботи він відслужив Літургію  о 15 годині – в годину Божого Милосердя. Зауважимо, що кожної суботи о 15 годині отець Богдан Стефанишин служить тут Святу Літургію, молитви до Фатімської Пресвятої Богородиці та св. Івана Павла ІІ. А через два місяці – 12-13 травня тут відбудеться єпархіальна проща.

Отець Роман Кравчик розважав над притчею про блудного сина, закликав за прикладом євангельського сина кожного з нас мати сміливість при потребі попросити у батьків пробачення, бо наближається дуже важливий день – Воскресіння Христове, яке кожен з нас хоче зустріти з батьками, з чистим серцем. Піст буде успішним, якщо ми будемо вміти попросити пробачення, вміти пробачити – для успіху свого християнського життя”, – сказав отець Роман.

Духівник побажав Господніх Ласк, щасливого Христового Воскресіння. Він щиро привітав господарів, які знайшли час для молитви. Крім прихожан із Якимова, Честинь, Руди, Руди-Сілецької, Гайка сюди з’їхалися численні прочани, як буває зазвичай. Люди люблять цю мальовничу сільську місцину, поспішають до мощей, копій чудотворних ікон, набирають цілющої води із джерела…

У Хрестопоклінну неділю у Руді-Сілецькій львівські семінаристи возвеличили співом  Урочисту Літургію та Хресну дорогу.  Люди спорудили її тут біля храму і вже багато років жертовно проходять цю Хресну ходу. Жертвують за навернення грішників, Україну, за мир і спокій, за самих себе, за родини… А Господній Хрест, привезений зі Львова для того, щоби кріпити у вірі кожного, щоб кожен став сильнішим, щоби стати такими синами і дочками, якими би хотів нас бачити Господь. Люди поклонялися Хресту, дякували Богові за дар життя, за здоров’я, просили заступництва Його животворящою силою.

Біля 15 стації “Воскресіння” отець Богдан Стефанишин сказав: “Ми молимося, щоби так як Христос Воскрес, так щоби наша Україна воскресла з тої війни, в якій перебуває. Нас просять військові, бо як капелан війська, військо просить про одне – молитву, це те найкраще, що ми їм можемо дати. Нехай наша молитва буде їм допомогою і тим вороттям додому, щоби на нашій землі припинилася війна, щоби не проливалася кров”.

    

    

 

« повернутися до списку новин