Кам’янка-Бузька районна рада

Проекти місцевого розвитку, що надійдуть у четвер-п’ятницю,- не матимуть шансу на доопрацювання

Переглядів: 535

Проекти місцевого розвитку, що надійдуть у четвер-п’ятницю,- не матимуть шансу на доопрацювання    

     За словами начальника цього відділу  з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради Івана Собка,станом на 20:00 год. середи, 31 січня, відділ працював 1500 заявок, що претендують на перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

      Всі проекти, подані до середи, 31 січня, включно, – відділ опрацює, вичитає і дасть, у випадку помилки, рецензію на пошту для виправлення і повторної реєстрації до 17:00 год. 2 лютого. Таких проектів – 450.

     Станом на 10:00 год. сьогодні, 1 лютого, на опрацюванні в системі управління проектами відділу є 500 заявок в черзі. Відтак  в порядковості – 2000-й проект.

      Проекти, надіслані 1 – 2 лютого, опрацьовуватимуться з понеділка, 5 лютого, та вже не матимуть можливості, у випадку наявності помилок, бути виправленими. Якщо ж проект, надісланий 1 – 2 лютого, відповідатиме всім умовам конкурсу, він буде зареєстрований і конкурсанту буде надіслано реєстраційний номер. У випадку ж невідповідності умовам конкурсу – конкурсанту буде відмовлено в реєстрації. Тобто, заявка буде не відхилена на доопрацювання, а їй буде остаточно цього року відмовлено в реєстрації.

   «Відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради неодноразово закликав потенційних конкурсантів не відтягувати реєстрацію на останні дні. Однак, на жаль, не всі це застереження взяли до уваги», - сказав Іван Собко.

    Крім того, у відділі закликають конкурсантів активно відстежувати статус заявки та відвідувати свою електронну пошту, яку вказано в реєстраційній картці.« повернутися до списку новин