Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулось спільне засідання постійних комісії Кам’янка-Бузької районної ради

Переглядів: 383

Відбулось спільне засідання постійних комісії Кам’янка-Бузької районної  ради 

Сьогодні, 26 вересня голова районної ради Тарас Келеберда взяв участь у спільному засіданні постійних комісії Кам’янка-Бузької районної  ради : «з питань регулювання земельних та лісогосподарських відносин, екології, раціонального використання природних та земельних ресурсів»; «з питань взаємодії з місцевими радами, адміністративно-територіального устрою, розв’язання соціально-побутових проблем учасників АТО» та «з соціально-економічного та агропромислового розвитку, соціального розвитку села, інвестиційної діяльності, розвитку бізнес середовища, регуляторної політики, запобігання та протидії корупційним діянням, очищення влади».

    У ході спільного засідання комісій було розглянуто скаргу жителів Старояричівської сільської ради та інші питання «порядків денних» комісій.

    Також у роботі комісій взяли участь керівник апарату райдержадміністрації - Височанська Л.П., голова Старояричівської сільської ради – Андрущенко А.О., в.о. завідувача сектору містобудування, архітектури та будівництва Кам’янка-Бузького району  райдержадміністрації – Чабан І., голова громадської організації захисту прав та інтересів АТО – Рудко М.С., та представники Старояричівської громади.« повернутися до списку новин