Кам’янка-Бузька районна рада

28 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт Добротвірської музичної школи

Переглядів: 832

28 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт учнів та викладачів Добротвірської музичної школи. 

Програма концерту складалася з яскравих вокальних та інструментальних творів у виконанні творчих колективів школи, яка є центром музично-естетичного виховання не тільки у містечку Добротвір, а й за його межами. 

Глядачі, натхненні мелодійними концертними номерами, тепло й щиро вітали оплесками юних артистів та їх педагогів, підкреслюючи, таким чином високий рівень підготовки вихованців музичної школи.

Наприкінці дійства з вітальним словом виступив голова районної ради Тарас Келеберда, нагородивши учнів грамотами та подяками.

Свято мистецтва, яке подарували юні музиканти та їх викладачі, пройшло на високому рівні. Без сумніву, творчий звіт вихованців та викладачів музичної школи вкотре продемонстрував, що школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення.


Добротвірська дитяча музична школа – початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, перед яким стоять два основні завдання: розвивати творчі здібності обдарованих дітей та здійснювати допрофесійну підготовку майбутніх музикантів. Діти, які навчаються в музичній школі, мають можливість отримати загальне музично-естетичне виховання, а при бажанні – набути достатньо знань і вмінь для оволодіння професією музиканта виконавця та педагога. « повернутися до списку новин