Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у відкритті щорічного районного турніру з міні-футболу

Переглядів: 567

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у відкритті щорічного районного турніру з міні-футболу серед навчальних закладів Кам’янеччини, який відбувся у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька.

Захід організували районна організація учасників бойових дій на території інших держав, яку очолює Дмитро Душкевич, начальник сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тарас Койда, начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ковтало.

Турнір носить ім’я героя Кам’янеччини, який загинув в Афганістані, Ігоря Сирка, як пам’ять про тих молодих людей, які не повернулися зі страшної війни на теренах іншої держави.

Рішенням четвертої сесії Кам'янка-Бузької районної ради від 25 березня 2016 року №8 передбачено виділення коштів у сумі 20 тис.грн. для підтримки районної організації "Українська спілка ветеранів Афганістану"

У змаганнях взяли участь п’ять команд. Традиційно переможців турніру нагородили медалями, кубком імені Ігоря Сирка та вручили іменні дипломи.

« повернутися до списку новин