Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулася 27-а сесія Кам'янка-Бузької районної ради

Переглядів: 290

23 квітня 2019 року відбулося засідання 27-ої  сесії  Кам’янка-Бузької районної ради під головуванням голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди . В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів  районної ради, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради.

 На початку пленарного засідання  Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

Згідно  порядку денного було розглянуто 15  питань. Зокрема,  депутати заслухали інформацію про стан діяльності Радехівської прокуратури в межах території Кам’янка-Бузького району впродовж 2018 року, затвердили звіт голови Кам’янка-Бузької районної ради про проведену роботу за 2018 рік та звіт голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації  про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району за  2018 рік, особливу увагу звернули на питання щодо екологічної ситуації в Кам’янка-Бузькому районі, розглянули звіти щодо виконання районних Програм у 2018 році та ін.

 В результаті сесії депутатами було ухвалено проекти рішень із усіх питань порядку денного пленарного засідання чергової, двадцять сьомої  сесії з внесеними змінами та доповненнями. 

    

  « повернутися до списку новин