Кам’янка-Бузька районна рада

Привітання до Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 421

 

   21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій

в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

     У цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших тих українців, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. І тих, хто сьогодні мужньо боронить рідну землю на Східному її кордоні, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

     Сьогодні кожен із нас низько вклоняється героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України, для кожного українця. Сьогодні кожен  -  повинен згадати про загиблих патріотів, які є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, адже лише тоді пам’ять про героїв житиме вічно.  

     Пам’ятаймо, ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

    Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської, заможної, процвітаючої та незалежної держави.

                Бажаю всім нам єдності та  мирного неба над головою!

 

З повагою,

голова Камянка-Бузької районної ради                         Тарас Келеберда« повернутися до списку новин