Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

31 серпня 2016 року відбулось засідання Кам’янка-Бузької асоціації місцевих рад району

Переглядів: 535

31 серпня 2016 року відбулось засідання Кам’янка-Бузької асоціації місцевих рад району, в якій взяв участь голова Кам’янка-Бузької районної ради Келеберда Т.В. Розглядалось питання про стан організації харчування дітей в навчальних закладах, проведення прибуття до військового комісаріату військовозобов’язаних та призовників, та про спалах захворювання свиней на АЧС.

Питання організації харчування хвилює кожного місцевого голову і батьків. Особливо батьків, які стурбовані ситуацією, яка складається щодо організації харчування в цілому та можливості платного харчування дітей.

Начальник відділу освіти Василь Ковтало поінформував, що питання харчування в повному обсязі із надавачем цієї послуги ФОП Кравець С.М. не врегульовано. Разом з тим, 25 серпня розпочалося харчування в 11 НВК, 5 вересня почнеться у загальноосвітніх школах. З приводу організації харчування відбулися 3 наради: 1 – в райдержадміністрації, 2 – у відділі освіти. Василь Ковтало ознайомив з питаннями, які розглядалися на цих нарадах. Зокрема, здійснено об’їзд харчоблоків усіх закладів, після яких до ФОП Кравець були заявлені рекомендації для усунення встановлених недоліків.

Начальник відділу освіти доніс до відома присутніх, що перед своїми спеціалістами він поставив питання розробки нових якісних умов тендеру на харчування на новий навчальний рік, мається на увазі з 1 січня 2017 року. При цьому поставлені завдання повинні враховувати думку територій, голів місцевих рад, громадськості, що призведе до більш досконалих умов проведення майбутнього тендеру.

ФОП Кравець поінформувала про причини додаткового переходу із стаціонарного харчування до довізного в 6 об’єктах та чому прийдеться  припинити торгівлю теплими обідами. Місцеві голови струрбовані цими питанням, адже батьки хочуть щоб їхні діти, які не попадають під пільгове харчування, мали змогу купувати теплі обіди.

Присутні обговорили можливі шляхи вирішення даних питань щоби забезпечити якісне та корисне харчування дітей району.

На засіданні обговорили питання забезпечення прибуття до військового комісаріату військовозобов’язаних та призовників, залучення громадян на контрактну службу.

Про спалах захворювання свиней на АЧС доповів ветеринарний лікар Петро Браташ. Він довів до відома присутніх першочергові заходи дій. Присутні обговорили питання про створення оперативної групи, резервного фонду та резервування земельних ділянок для можливих сктомогильників.

За результатами роботи, надано відповідні консультації, доручено відповідним органам опрацювання та вирішення вищезазначених питань.

« повернутися до списку новин