Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

АГРАРІЇ ЛЬВІВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ПОНАД 11 МЛН ГРН НА ПІЛЬГОВІ КРЕДИТИ, ДОТАЦІЇ І КОМПЕНСАЦІЇ

Переглядів: 537

У 2017 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету виділено 11,2 млн грн.

Відповідні зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки підтримали депутати на черговій сесії Львівської обласної ради.

Як розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз, ця програма передбачає фінансування заходів із відновлення родючості ґрунтів, підтримку дрібних і середніх фермерів і створення кооперативів.

Кошти з обласного бюджету спрямовуватимуть на виконання завдань і заходів у вигляді фінансової підтримки на конкурсній основі за такими напрямами:

- компенсації відсотків за кредитами (позиками), залученими в банківських установах чи кредитних спілках у національній валюті
- пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів
- дотації на площу угідь, на яких проводитимуться заходи зі збереження та відтворення родючості ґрунтів. 

Відповідно до програми тепер аграріям на реалізацію бізнес-планів надаватимуть фінансову підтримку на платній та зворотній основі під 5% річних терміном до 5 років (у 2016 році — терміном до 3 років).

Також збільшено розмір дотації на освоєння земель під садівництво, ягідництво, овочівництво, пасовища зі 100 грн /га до 400 грн/га при умові проведення агрохімічного обстеження земельних ділянок, але не більше фактичних витрат. 

«До кінця березня цього року розпочне роботу конкурсна комісія для визначення учасників Комплексної програми, які мають право на одержання фінансової підтримки з обласного бюджету», - зазначила Наталія Хмиз.

« повернутися до списку новин