Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

14 червня 2018 року відбулося засідання чергової, двадцять другої сесії районної ради.

Переглядів: 446

14 червня 2018 року відбулося засідання чергової, двадцять другої сесії районної ради. В роботі пленарного засідання, яке очолив Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької районної ради взяли участь 26 депутатів районної ради, із числа обраних, голова райдержадміністрації та депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради.

      Вже традиційно, на початку пленарного засідання  Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження та ще відзначатимуть у червні .  

У ході засідання було обговорено та затверджено звіт голови Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації про виконання  Програми соціально-економічного розвитку Кам'янка-Бузького району за 2017 рік та звіт голови Кам'янка-Бузької райооної ради за проведену роботу за 2017 рік.

  Також у ході засідання  депутатами районної ради  було заслухано Хому Ольгу Володимирівну – начальника відділу економічного розвитку та туризму райдержадміністрації, яка представила присутнім  Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району на 2018 рік .

    Загалом згідно з порядком денним, у ході пленарного засідання, було розглянуто 27  питань.

     В результаті сесії депутатами було ухвалено проекти рішень із усіх питань порядку денного пленарного засідання чергової, двадцять другої сесії з внесеними змінами та доповненнями. 

 

« повернутися до списку новин