Кам’янка-Бузька районна рада

23 березня відбулася двадцята сесія Кам'янка-Бузької районної ради

Переглядів: 575

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   Сьогодні, 23 березня 2018 року під керівництвом голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди, відбулося засідання чергової, двадцятої сесії районної ради.

     В роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів районної ради, із числа обраних, голова райдержадміністрації  Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради та інші.

     Вже традиційно, на початку пленарного засідання  Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.  

          Згідно з порядком денним, у ході пленарного засідання, було розглянуто 32 питання.

     Першим питанням порядку денного було  розглянуто питання - «Інформація Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району». По даному питанню доповів керівник Радехівської місцевої прокуратури , молодший радник юстиції, Друзюк Микола  Васильович.

      При розгляді питання  «Про Стратегію  розвитку Кам’янка-Бузького району на період до 2020 року»,  Вашківський Андрій Станіславович, перший заступник голови Камянка-Бузької РДА,  представив депутатам районної ради перспективи , орієнтири, потенційні можливості та прогнози розвитку Кам’янка-Бузького району.

  Депутатами було прийнято Стратегію соціально-економічного розвитку Камянка-Бузького району на період до 2020 року за основу з подальшим внесення пропозицій, змін та доповнень.  

     Також у ході пленарного засідання депутатами районної ради  було заслухано Поломаного Ігоря Степановича, головного редактора народного часопису Кам'янеччини «Життя і Слово», який довів до відома присутніх причини виходу Кам’янка-Бузької районної ради із числа співзасновників газети «Життя і слово».

     В результаті своєї роботи депутатами було розглянуто проекти рішень із усіх питань порядку денного пленарного засідання чергової двадцятої сесії з внесеними змінами та доповненнями. 

 

 

 

 « повернутися до списку новин