Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

КЕРІВНИЦТВО ЛЬВІВЩИНИ ОБГОВОРИЛО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОБСЄ СИТУАЦІЮ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Переглядів: 438

Керівництво Львівщини обговорило з керівником Львівського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом ситуацію на сході України та шляхи її вирішення.

Зустріч відбулася сьогодні, 10 жовтня.

«За моїми плечами уже 23 поїздки до наших захисників на схід країни. З них у статусі голови Львівської обласної ради – 5. Хочу подякувати усім представникам ОБСЄ, хто працює зараз в Україні. Явважаю, що збільшення на східних теренах представників ОБСЄ – це шлях вперед. Щодо Львівщини, зараз ми є перші в Україні з отримання міжнародної технічної допомоги, перші щодо розбудови інфраструктури. І далі робитимемо все для того, аби цю першість тримати», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Окрім цього, голова Львівської обласної ради розповів про хід процесу децентралізації на Львівщині. Зокрема повідомив, що уже завтра, 11 жовтня, депутати Львівської обласної ради мають намір затвердити Перспективний план спроможних територіальних громад 10-ти районам області.

У свою чергу Георгіос Каллініс представив основні напрями діяльності Львівського офісу Спеціальної Моніторингової Місії. За його словами, зараз в Україні працює понад 700 міжнародних спостерігачів, делегованих більш ніж 45 країнами – членами ОБСЄ.

« повернутися до списку новин