Кам’янка-Бузька районна рада

Міжнародний день людей з інвалідністю

Переглядів: 393

Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

 

      В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.

      Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

       Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. 
       Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. І не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують допомоги та уваги. 

        У цей День всі повинні долучитися до цієї міжнародної ініціативи і побажати всім, хто не байдужий до цієї проблеми, сил і здоров’я та успіху. Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
       Пам’ятаймо, що увага кожного з нас, увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.
        Хочеться ще раз  подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – справжній вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

 

Інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!

 

З повагою,

Голова Камянка-Бузької районної ради                                                                                        Тарас Келеберда

 

 

 « повернутися до списку новин