Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У місті Кам'янка-Бузька запрацював мобільний сервісний центр МВС

Переглядів: 765

6 квітня 2017 року, за ініціативи голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди, при участі заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайла Тітарчука, голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимира Кирилича, міського голови м. Кам’янка-Бузька Олега Омеляна, начальника Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Ігоря Підлужного, у місті Кам’янка-Бузька відбулося відкриття та  презентація мобільного сервісного центру МВС.

Саме Кам’янка-Бузький район у Львівській області є одним з найперших, де розпочне свою роботу мобільний сервісний центр МВС. Попередньо, 31 березня 2017 року, головою Кам’янка-Бузької районної ради Тарасом Келебердою та в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександром Плашовецьким було підписано Договір про співпрацю для задоволення потреб населення у послугах, що надаються сервісними центрами МВС.

Найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС – це реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерного знака, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Детальнішу інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044)290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

« повернутися до списку новин