Кам’янка-Бузька районна рада

Про порядок роботи виконавчого апарату Кам"янка-Бузької районної ради на період з 19.03.2020 до 03.04.2020 року

Переглядів: 456

  УКРАЇНА

Кам"янка-Бузька районна рада 

Львівської області

Р о з п о р я д ж е н н я

 

18 березня 2020 року                                                    № 42 - 3/5

 

 

Про порядок роботи виконавчого апарату

Кам’янка-Бузької районної ради на період

з 19.03.2020  до 06.04.2020

                                                                      

       З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019 та інших інфекційних хвороб людини, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню  на території України корона вірусу COVID-19»,  лист Львівської обласної ради від 16.03.2020 № 02-вих-250, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 29-30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Встановити, що в період з 19 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року у виконавчому апараті Кам’янка-Бузької районної ради функціонує режим «віддаленої роботи», а саме: виконання посадових обов’язків працівниками районної ради здійснюється за межами адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 27 у м. Кам’янка-Бузька, в місцях постійного проживання працівників районної ради.

2. Час початку і закінчення роботи, перерва для відпочинку й харчування для працівників, які працюють в режимі «віддаленої роботи» зберігається у часових рамках, згідно із Колективним договором між адміністрацією та трудовим колективом Кам’янка-Бузької районної ради, затвердженого зборами трудового колективу та зареєстрованого розпорядженням голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 27 липня 2017 року.

3. У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, впродовж робочого часу, в адміністративній будівлі по вул.Незалежності, 27 у  м.Кам’янка-Бузька для забезпечення сталого функціонування діяльності установи та виконання термінових та життєво важливих завдань в приймальній районної ради забезпечити чергування з числа працівників виконавчого апарату згідно Графіку, що додається.

4. На час функціонування режиму «відділеної роботи» у виконавчому апараті районної ради, працівники районної ради забезпечуються, у разі необхідності, відповідною технікою, обладнанням для належного виконання посадових обов’язків та завдань у місцях їх постійного проживання. При цьому відповідальність за збереження та нормальне функціонування наданого обладнання покладається на працівника, якому його було надано.

5. На час функціонування в районній раді режиму «віддаленої роботи» працівникам виконавчого апарату нараховуються та виплачуються усі виплати, що нараховуються в звичайний робочий період, незалежно від місця виконання посадових обов’язків (з місця проживання чи робочого місця в адміністративній будівлі по вул. Незалежності, 27 у м. Кам’янка-Бузька).

6. Начальникам відділів районної ради забезпечити формування графіку виходу працівників районної ради для виконання термінових завдань з дотриманням балансу, при якому в одному робочому кабінеті перебуває одна посадова особа районної ради. При цьому, в разі наявності службової необхідності, посадова особа повинна мати доступ до робочого місця, документів та техніки працівника, який в цей день працює в режимі «віддаленої роботи».

7. Працівники, які працюють в режимі «віддаленої роботи» повинні подавати щоденно своїм безпосереднім керівникам інформацію про виконання посадових обов’язків та інших доручень керівництва.

8. Усім працівникам Кам’янка-Бузької районної ради наполегливо рекомендується утриматися, на період дії карантину, від участі в будь-яких масових заходах, зокрема, але не виключно: від відвідування концертів, театрів, кінотеатрів, музеїв, цирків, спортивних заходів, торгово-розважальних центрів, нічних клубів, ресторанів, конференцій, а також від виїзду за адміністративні межі України, незалежно від цілей поїздки (туристично-відпочинкова чи службова необхідність). Працівникам виконавчого апарату районної ради, які повернулися до України з-за кордону в період дії карантину забороняється прибувати на робоче місце в адміністративній будівлі по вул. Незалежності, 27 у м. Кам’янка-Бузька, незалежно від наявності ознак інфекційних захворювань.

9. Установити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер, а саме до відміни карантину на загальнодержавному рівні, але може бути пролонгована в разі існування подальшої загрози для здоров’я працівників виконавчого апарату районної ради та відвідувачів адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 27 у м. Кам’янка-Бузька.

10. Працівникам виконавчого апарату районної ради, які здійснюють супровід діяльності постійних комісій районної ради проінформувати такі постійні комісії про тимчасову зміну режиму роботи виконавчого апарату районної ради.

11. Відділові фінансового-господарського забезпечення (Н. Поворозник) забезпечити своєчасне нарахування та виплату працівникам заробітної плати з урахуванням усіх передбачених доплат, надбавок та премій.

12. Керуючій справами районної ради (Г.Костюк) довести до відома усім працівникам виконавчого апарату Кам’янка-Бузької районної ради зміст цього розпорядження з обов’язковим проставлянням власноручного підпису про згоду з ним.

13. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами районної ради (Г. Костюк).

 

Голова районної ради                                                                 Т. Келеберда

 

 « повернутися до списку новин