Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Сьогодні, 20 листопада у приміщенні районної ради відбулась робоча нарада голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди з керівництвом виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція залізничних перевезень»

Переглядів: 277

     

Сьогодні,  20 листопада у приміщенні районної ради відбулась робоча нарада голови  Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди з головним інженером виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» - Козаком М.П. та начальником пасажирського сектору даного підрозділу – Вахрамеєва Н.Я..

     У ході зустрічі було розглянуто та обговорено питання збитковості приміських перевезень, потребу у врегулюванні даного питання та  обговорено  питання  щодо потреби  збільшення суми компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  приміським залізничним транспортом у 2018 році та питання врахування у бюджетах Кам’янка-Бузького району та ОТГ району на 2019 рік даної компенсації.

     Також у зустрічі взяли участь представники Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад району.

« повернутися до списку новин