Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулась робоча зустріч виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій з керівництвом району

Переглядів: 541

24 серпня 2016 року, в день 25 річниці незалежності України, у селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району відбулась святково-робоча зустріч виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій з керівництвом району, головами АпВ, депутатами районної ради, під час якої було підведено підсумки співпраці по впровадженню мікропроектів в межах програми «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». 

У Кам’янка-Бузькому районі впроваджується 11 мікропроектів загальною вартістю більш ніж 24 млн. гривень. Всі об’єкти належать до освітянських закладів, а саме: 2 дитячих садочка, 4 школи та 5 навчально-виховних комплексів. 

Виконавчий директор УФСІ Мірошниченко Віктор Анатолійович привітав усіх зі святом, побажав миру нашій державі, здоров’я, довголіття та наснаги присутнім. Він окреслив подальші перспективи діяльності Фонду, а також зазначив, що завдяки тісній співпраці влади району з УФСІ та оперативному реагуванню на проблеми громад Кам’янка-Бузький район випереджає за кількістю мікропроектів всі інші райони. 

Голова районної ради Келеберда Тарас Володимирович висловив вдячність Українському фонду соціальних інвестицій, зазначивши, що реалізація мікропроектів має велике соціальне, економічне та культурне значення для громад Кам’янеччини. Адже всі роботи, проведені на території району, виконані для дітей, а значить - для нашого майбутнього.

Голови АпВ розповіли, що завдяки втіленню мікропроектів вдалося досягти великих результатів у плані економії енергії, що завдяки роботам по водовідведенню дощових вод, а від цього залежить і збереження будівлі, школи будуть стояти не роками, а десятиліттями. Як зазначила голова АпВ директор Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» Медвідь Наталія Михайлівна робота фонду - це неоціненна допомога школі, а значить, і всій громаді села. Голова АпВ – директор Дідилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Антонів Богдана Михайлівна подякувала працівникам УФСІ за співпрацю, за вклад в освітнє та культурне життя села, оскільки у селі немає будинку культури і всі святкові та урочисті заходи проходять в приміщенні НВК. За весь час не було вкладено стільки державних коштів, як це зміг надати фонд соціальних інвестицій, зазначила господиня закладу і подякувала всім жителям села, котрі долучилися до співфінансування.

« повернутися до списку новин