Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ЗАСЛУХАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СПРИЯННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ОКРЕМИХ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ

Переглядів: 526

У понеділок, 29 серпня, у Львівській обласній раді відбулося засідання комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем. Комісія розглянула низку важливих питань, зокрема щодо стану виконання обласних програм, які фінансуються з обласного бюджету.

Голова постійної комісії Михайло Дзюдзь особливу увагу звернув на виконання Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області. Йдеться про те, що не усі військові частини вчасно виконують завдання та заходи для покращення матеріально-технічної бази та освоєння коштів, які виділені з обласного бюджету та розподілені між військовими установами. Відтак Михайло Дзюдзь наголосив, що до кінця вересня цього року військові частини мають прозвітувати щодо виконання робіт та використання коштів. «Якщо фінансовий ресурс, виділений з обласного бюджету не буде використано, тоді обласна рада кошти скерує на інші військові частини», - зазначив Михайло Дзюдзь.

Слід нагадати, що відповідно до цієї програми з обласного бюджету передбачено 11 млн грн на матеріально-технічне забезпечення військових частин ЗСУ, дислокованих на Львівщині, Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Військово-медичного клінічного центру Міноборони, військових частин Державної прикордонної служби, Нацгвардії, батальйону поліції спеціального призначення "Львів", Львівського обласного військового комісаріату, УСБУ у Львівській області, ГУ Нацполіції у Львівській області та на мобільного військового госпіталю Військово-медичного клінічного центру МОУ. Окрім того, депутати затвердили Програму протидії тероризму у Львівській області, Програму підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області та Програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області "Безпечна Львівщина".

Слід додати, що середній відсоток фінансування профільних обласних програм становить 60-80%.

« повернутися до списку новин